Insider Soccer Danışmanlık ve Menajerlik

SOSYAL SORUMLULUK

Sosyal sorumluluk nedir?
Bize göre bencillikten uzak, bireylerin bir arada topluma duyarlı bir biçimdeki yaşam biçimidir.

Sosyal sorumluluktaki en önemli amaç, toplumda paylaşımcılıktır. Kişisel çıkarlar gözetmemeksizin toplumun ihtiyaçları ve sorunları hedef alınarak gerçekleştirilen harekettir.

Sosyal sorumlulukta kar ve kazanç düşünülemez, içinizden geldigi gibi yanınızdaki hiç tanımadığınız ve ihtiyacı olan kişilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına destekte bulunmalısınız.

Neyse, konuşmayı bırakalım, hatta sizde konuşmayı bırakın, şöyle bir araştırma yapalım. En son sosyal sorumluluğunuzu nerde yaptınız?

Bizim sosyal sorumluluklarımız çok önemli ve değerlidir, çünkü bu toplumun içinde yaşayan bireylerin bizlere ihtiyacı vardır.

INSIDER SOCCER her yıl, 4 ilkokula yeni başlamış çocuklarımızın okul masraflarını karşılamaktadır.

Amerik'da burslu sporcu olmak istiyorsanız, her zaman yardımcı olmaya hazırız, hiç çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Burs almak için uygun kriterlere sahipseniz burs almanızda bir sorun olmayacaktır.

Diğer SOSYAL SORUMLULUK projemiz ise başarılı öğrencilerimize ve sporcularımıza Amerika'da Üniversite'de karşılıksız burs sağlamaktır. Türkiye Bayan Milli Takım oyuncumuz Ece Türkoğlu bunlardan birisidir.

ece türkoğlu

ECE TÜRKOĞLU


Geçtiğimiz sezon ABD Kolej Ligi (NCAA) ekiplerinden Old Dominion Üniversitesi’nin kadın futbol takımına transfer olan 21 yaşındaki Ece sezon sonunda NCAA Konferans Ligi’nde yılın en iyi yeni oyuncusu seçildi. Kendisi ile gurur duyuyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla