Insider Soccer Danışmanlık ve Menajerlik

HEDEFLERİMİZ

Hedefleriniz olmayinca bir yere gitmenize veya kosmaniza gerek yok.

Hedef nedir?
Ulaşmanız gereken bir nokta! Yoksa ısrarla gitmeniz gereken bir yer, sahip olmak istediğiniz bir seyler!

Günümüzde bunu yapan yanı oturduğu yerden oyuncu keşifleri yapmaya çalışan, veya birileri tarafından kendilerine iletilen oyuncular etrafında dönmek, sizin ne kadar kısırlaştığınızı ve artık üretken olamadığınızı gösterir. Hani teknoloji diyorsunuz ya, ayağınıza her şeyi getirdiğine inanırsınız ve saatlerce başında oturup araştırırsınız! Yok! bu şekilde hedefinize ulaşmanız imkansızdır.

Biz HEDEFLERİMİZİ ve HEDEFE giden haritamızı çizeriz önce, sonra yerimizden kalkarak hedefe yürümeye başlarız. Aslında bunu kulüplerin kendilerinin yapmalarını dilerdim. Çok değerli scout hocalarına imkanlar verilse, onlar dinlenilse bu iş olurdu kesinlikle.

Neyse, biz sizlere bizim hedeflerimizi anlatalım. Önce profesyonel olmak, sonra plan yapmak, ve sonra hedefi belirlemek ve en son hedefe yürümek.

Bizim hedefimiz her zaman Türk futboluna faydalı olmak, her yıl yeni genç yetenekli oyuncu keşifleri yapmaktır. Bizim hedefimiz keşfedilmemiş madenleri bulup genç ve yetenekli oyuncuları çıkarmaktır. Biz bu yüzden madenin ve Türk kulüplerinin kurtuluşunun Afrika'da olduguna inanıyoruz.

Biz sizleri hedefe taşımaya karar verdik, amacımız size ışık olmak, bizi takip ederseniz hedefinize ulaşırsınız.

Siz esteyin, biz hedefinize sizleri taşımaya hazırız.

HEDEF: AFRIKA
KURTULUŞ: AFRIKA'DA


Bizi Takip Etmeye Devam Ediniz...